Vyhľadávací formulár

Матеј 19:24

24и уште ви велам: полесно е камила да мине низ иглени уши, отколку богат да влезе во царството Божјо.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index