Vyhľadávací formulár

Матеј 21:22

22и сѐ, што и да побарате во молитва со вера, – ќе добиете.

Крај на понеделникот

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index